Kategorie
Baza wiedzy

Skoda Octavia Scout  4×4 – idealny samochód na rodzinne wakacje

Skoda Octavia Scout w wersji z napędem na 4 koła to samochód, który idealnie sprawdzi się w trakcie wakacyjnych wyjazdów. Terenowy charakter auta sprawia, że pojazd dobrze radzi sobie nawet w niesprzyjających warunkach. Przestronne wnętrze oraz duży bagażnik to tylko niektóre z udogodnień, na które mogą liczyć pasażerowie.

Kategorie
Baza wiedzy

Skoda 105 – historia modelu

Jeśli któryś z modeli Skody zasługuje na to, by być traktowany jak samochód zabytkowy czy kolekcjonerski, pomimo tego, że jeszcze nie przysługują mu żółte blachy, to z pewnością powinna to być Skoda 105. Ale, co trzeba pokreślić, nie każdy jej rocznik. Oto historia tego kultowego modelu.

Kategorie
Baza wiedzy

Zloty miłośników Skody – kiedy w 2020 r.

Zlot miłośników Skody to impreza, którą zna większość fanów samochodów tej marki. Kiedy i gdzie odbędzie się w 2020 r.? Jak można się na nią zapisać? Kto jest organizatorem? Jakie atrakcje przygotowano?

Kategorie
Baza wiedzy

Polecane tarcze i klocki do Skoda Felicia

Choć ostatni egzemplarz Skody Felicji zjechał z linii produkcyjnej w czerwcu 2001 roku czyli prawie 20 lat temu, wciąż stosunkowo często można spotkać ją na drogach polskich i europejskich. O ciągłej żywotności tego modelu świadczy chociażby różnorodność i ilość produkowanych części zamiennych. Tak samo duży wybór produktów będziemy mieli w kategorii klocków i tarcz hamulcowych. Które z nich są polecane?