:: Skodovka-Club :: - Współpraca
August 19 2018 10:22:53
Zegar
Nawigacja
· Strona główna
· Artykuły
· Download
· FAQ
· Forum
· Linki
· Kategorie newsów
· Kontakt
· Galeria zdjęć
· Kalendarz
· Szukaj
Skodopedia
· Historia
· Osobowe
· Ciężarowe
· Komunikacja Miejska
· Prototypy
· Sportowe
· Wojskowe
Reklama
motostat.pl

PolskaJazda.pl

Automobilklub Wielkopolski

claudia i kasia chwołka

Hurtownia Rybnik

SUPREMUM

Współpraca
Współpraca


www.SamNaprawiam.com
W odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się krajowy rynek motoryzacyjny, z którego wynika, iż co drugi Polak posiada własne auto oraz rosnące grono osób, decydujących się na dokonywanie napraw motoryzacyjnych we własnym zakresie, zdecydowano się na stworzenie portalu www.samnaprawiam.com , w którym każdy Użytkownik, klub, może opublikować własne porady dotyczące modyfikacji bądź naprawy usterek w autach.

Idea jaka nam przyświecała to stworzenie miejsca, w którym każdy będzie miał do dyspozycji instrukcje napraw umożliwiające usunięcie usterki we własnym zakresie do wszystkich marek.
Autorami wszystkich opublikowanych na łamach serwisu instrukcji są osoby, które wcześniej zmierzyły się z danym problemem, tworząc przy tym dokładny opis naprawy wraz z jej dokumentacją fotograficzną, niewątpliwie bardzo pomocną podczas samodzielnych działań.

Posiadamy odpowiednie zaplecze informatyczne wraz z łączem internetowym do wykorzystania przez serwer 1Mb/s. Dzięki temu, możemy pozwolić sobie na hostowanie wszystkich zdjęć dołączonych do poradników oraz automatycznie generowanie wersji PDF każdego opublikowanego poradnika, który mógłby później być użyczany autorom, do zamieszczenia w swoim poście. Zawsze to lepiej mieć wydrukowaną wersję, nić targać laptopa bądź komputer stacjonarny by na żywo móc przyjrzeć się fotkom.

Użytkownikom, każdego poradnika przysługują Prawa autorskie oraz Prawa majątkowe dlatego to ich musimy prosić o zgodę, ale jeśli władzę danego klubu, pomogą nam gromadzić poradniki, wówczas w następnym tygodniu będzie dla nich miejsce w dziale Kluby motoryzacyjne z którymi współpracujemy.

Serdecznie zapraszamy, oraz podajemy się rzetelnej ocenie www.SamNaprawiam.com

Serwis przez cały okres swojego funkcjonowania będzie miał charakter bezpłatnego !! , nie będzie żadnych sms, przymusowego płacenie etc. To jest moja gwarancja.


Pozdrawiam

Łukasz Holchauzer

Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Skodovka-Club
· O Klubie
· Zarząd Klubu
· Klubowicze
· Gadżety Klubowe
·
Zniżki Klubowe
·
Współpraca
· Sponsorzy
· Terminarz Imprez
Losowa Fotka
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 20,208,285 Unikalnych wizyt