:: Skodovka-Club :: - News
August 19 2018 10:23:55
Zegar
Nawigacja
· Strona główna
· Artykuły
· Download
· FAQ
· Forum
· Linki
· Kategorie newsów
· Kontakt
· Galeria zdjęć
· Kalendarz
· Szukaj
Skodopedia
· Historia
· Osobowe
· Ciężarowe
· Komunikacja Miejska
· Prototypy
· Sportowe
· Wojskowe
Reklama
motostat.pl

PolskaJazda.pl

Automobilklub Wielkopolski

claudia i kasia chwołka

Hurtownia Rybnik

SUPREMUM

Škoda Superb Najlepszym Samochodem Kombi 2011
NewsyŠkoda Superb Combi została wyróżniona tytułem Najlepszego Samochodu Kombi 2011, przyznawanym przez brytyjski magazyn Fleet World.
Mija 85 lat ...
technika...od pojawienia się pierwszego samochodu z logo ŠKODA
Dokładnie 85 lat temu z taśmy montażowej zjechał pierwszy samochód oznaczony uskrzydloną strzałą – znakiem firmowym marki ŠKODA.
Dwa światy jedna idea. Nowoczesne technologie
Przyszłość marki to pochodna losów motoryzacji. Bliższy horyzont czasowy aktywności Škody, w różnych obszarach swej działalności, jak przystało na dobrze zorganizowane przedsiębiorstwo, jest dokładnie określony.
Dwa światy jedna idea. Oryginalny Design.
Który z modeli Škody pod względem designu, był najważniejszy w historii marki? Który, natomiast, w okresie dwudziestu lat współpracy z Volkswagenem? Każda z prób podobnej klasyfikacji z założenia zostanie obarczona dużym ładunkiem subiektywizmu. Zapewne innej odpowiedzi udzieli ktoś z działu projektowego, innej technolog, jeszcze odmiennej osoba z pionu handlowego.
Dwa światy jedna idea. Silny Partner.
Mijająca 16 kwietnia dwudziesta rocznica oficjalnego włączenia marki Škoda w struktury koncernu Volkswagena, skłania do rozmaitych ocen i podsumowań. Postanowiliśmy prześledzić ten okres historii marki i bilans dwóch dekad obecności Škody w koncernie VW.
Dwa światy, jedna idea. Nowy początek.
Właśnie mija 20. lat od jednej z najgłośniejszych fuzji w najnowszej historii motoryzacyjnego świata. To dostatecznie dużo czasu, by uznać sukces tej idei.
Wszystkie modele GreenLine II generacji są już dostępne
NewsyDo gamy proekologicznych modeli marki Škoda w wersji GreenLine II generacji, Fabii i Roomstera, dołączają teraz Octavia, Yeti i Superb. Pełne portfolio modeli Škody jest już dostępne w sprzedaży.
Ogrzewanie postojowe dla samochodów Škody
technikaOgrzewanie postojowe oszczędza silnik i zmniejsza jego zużycie. To kolejne rozwiązanie dostępne w samochodach Škody, dzięki któremu wyraźnie spada poziom emisji szkodliwych składników spalin i wzrasta komfort podróżowania.
Nowa rajdowa Škoda: Fabia R2
sportŠkoda wprowadza na rynek nowy samochód rajdowy – Fabię R2. Entuzjaści sportów motorowych kupując ten samochód mają do dyspozycji auto z homologacją rajdową, gotową do startu w kategorii R2. Prace nad modelem trwały niemal 2 lata.
4 miliony skrzyń biegów wyprodukowanych w fabryce Škody
NewsyŠkoda świętuje jubileusz produkcji 4-milionowej przekładni MQ 200. Skrzynie biegów MQ 100, dla "Nowej Rodziny Małych Pojazdów", będą produkowane również w fabryce w Mladá Boleslav.
Historyczne pojazdy Škody na paryskiej wystawie Retromobile 2011
NewsyŠkoda Auto, ze swoją ponad 110-letnią historią, jest jednym z najstarszych przedsiębiorstw samochodowych na świecie. Na wystawie w Paryżu marka zaprezentowała sześć pojazdów, podkreślając tym samym swoje długoletnie tradycje motoryzacyjne.
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Skodovka-Club
· O Klubie
· Zarząd Klubu
· Klubowicze
· Gadżety Klubowe
·
Zniżki Klubowe
·
Współpraca
· Sponsorzy
· Terminarz Imprez
Losowa Fotka
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.08 20,208,325 Unikalnych wizyt