:: Skodovka-Club :: - News
August 19 2018 10:22:23
Zegar
Nawigacja
· Strona główna
· Artykuły
· Download
· FAQ
· Forum
· Linki
· Kategorie newsów
· Kontakt
· Galeria zdjęć
· Kalendarz
· Szukaj
Skodopedia
· Historia
· Osobowe
· Ciężarowe
· Komunikacja Miejska
· Prototypy
· Sportowe
· Wojskowe
Reklama
motostat.pl

PolskaJazda.pl

Automobilklub Wielkopolski

claudia i kasia chwołka

Hurtownia Rybnik

SUPREMUM

40 lat modeli 105/120. Ostatnia taka ŠKODA
technika


Droga samochodów ŠKODA nowej generacji, wprowadzonych na rynek przed 40 laty, była długa i pełna nieoczekiwanych zwrotów.

Octavia jeszcze nowocześniejsza: kompaktowy silnik TSI i system DCC
technikaŠKODA Octavia jest jeszcze bardziej dynamiczna i oszczędna. Gama silników benzynowych została uzupełniona o nową, wysoce zaawansowaną, trzycylindrową jednostkę 1.0 TSI. Równolegle, dla wersji silnikowych o mocy powyżej 150 KM debiutuje adaptacyjny system zmiennego trybu jazdy DCC.


Wpływ substancji psychoaktywnych na prowadzenie samochodu
BezpieczeństwoRola kierowcy wymaga wysokiej sprawności psychofizycznej. Ważne jest, żeby kierowca był wypoczęty i zdrowy. W tej roli nie mamy wyboru: im lepsza nasza kondycja, tym bezpieczniej będziemy podróżować.Kierowcy powinni zwracać uwagę na przyjmowane substancje psychoaktywne.
Atero: to już trzecia z prac uczniów Akademii ŠKODY
NewsyŠKODA CitiJet, ŠKODA FUNstar, a teraz ŠKODA Atero: prowadzony trzeci rok program budowy prototypów przez uczniów szkoły zawodowej, prowadzonej przez czeską markę, daje miejscowej młodzieży szansę na samodzielne zbudowanie swojego wymarzonego samochodu. Najnowsze z ich dzieł, kompaktowe coupe Atero, po raz kolejny dowodzi wysokich kompetencji osób uczęszczających do Akademii ŠKODY. Uczniowie zaprezentowali proces powstawania tego wyjątkowego modelu na klipie filmowym.
Niesłyszący na drodze
BezpieczeństwoLiczba osób mających problem ze słuchem szacowana jest na 10%-15% wszystkich mieszkańców globu. W Europie problem ten dotyka około 80 mln osób. W Polsce liczba ta szacowana jest na około 1 mln.

Terminem „głusi” określa się osoby, które od urodzenia są pozbawione słuchu lub utraciły go ciągu swojego życia. W czasach, w których mobilność ma duże znaczenie, także osoby niesłyszące chcą posiadać prawo jazdy i aktywnie uczestniczyć w ruchu drogowym.
Badania psychologiczne kierowców
NewsyPrzepisy jasno precyzują wymagania wobec przyszłych kierowców, określając ich sprawność fizyczną i psychiczną. Sprawność fizyczna sprawdzana jest u wszystkich kierowców już na etapie ubiegania się o prawo jazdy, badania psychologiczne zarezerwowane są dla zawodowych kierowców i kierowców, którzy łamią przepisy.
Bezpieczna podróż Twojego psa dzięki akcesoriom ŠKODY
BezpieczeństwoPrzez wielu kierowców pies traktowany jest jako pełnoprawny członek rodziny i tak też traktuje go ŠKODA: czeski producent posiada kompleksową ofertę akcesoriów, dbających o bezpieczeństwo czworonożnych pupili – w sam raz na nadchodzący sezon wyjazdów.
Kradzież auta. Co robić?
BezpieczeństwoKradzież samochodu nie należy do przyjemnych doświadczeń kierowcy. Przekonał się o tym każdy, kto przeżył taką przygodę. W wyniku emocji i stresu, jakie towarzyszą temu wydarzeniu, często zapominamy, jak powinniśmy się zachować i co zrobić w pierwszej kolejności.
Wypadek czy kolizja?
BezpieczeństwoInstruktorzy Szkoły Auto ŠKODA przedstawiają różnice miedzy wypadkiem a kolizją
Alkoholowy zawrót głowy
BezpieczeństwoZdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.
Tramwaj w ruchu drogowym
BezpieczeństwoDziałania na rzecz poprawy komunikacji dotykają różnych środków transportu. W ostatnich latach do łask wraca transport tramwajowy. Przez wiele lat przesunięty na drugi plan, teraz jest mocno rozbudowywany.
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Skodovka-Club
· O Klubie
· Zarząd Klubu
· Klubowicze
· Gadżety Klubowe
·
Zniżki Klubowe
·
Współpraca
· Sponsorzy
· Terminarz Imprez
Losowa Fotka
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 20,208,269 Unikalnych wizyt